Menu Zavřeno

Mistrovství Čech družstev

logo_new
Nové logo PKAS

O víkendu 9. a 10. září se pilně závodilo po celé České republice. V tomto článku přinášíme úspěšná vystoupení mládežnických družstev, která byla spojena s postupem na MČR družstev:

Junioři a Juniorky – Praha – Eden

Vítězství si z Prahy odvážejí juniorky plzeňské Škodovky a s nimi i junioři, kteří byli druzí se mohou těšit, že zabojují o medaile na domácím stadionu.

Semifinále se zúčastnily i týmy z Petřína, které obsadily shodně 7. místa.

VÝSLEDKY

Finále MČR uvidíme v Plzni 23.9.

Dorostenci a dorostenky – Třebíč

V Třebíči se Mistrovství Čech dorostu zúčastnilo 5 družstev. Nejlépe si vedly dorostenky AK ŠKODA Plzeň, které vyhrály celou soutěž. Z postupu do republikového finále se radují i dorostenci, kteří obsadili 3. místo.  V semifinále se ještě objevila obě družstva Atletiky Klatovy (dci – 8. místo, dky – 9. místo) a dorostenky z Baníku Stříbro (7.)

VÝSLEDKY

Finále MČR družstev se uskuteční v Olomouci.

Starší žáci a žákyně – Cheb

Žactvo si dalo dostaveníčko na zlaté dráze v Chebu. Zde se z postupu radují děvčata AK ŠKODA Plzeň, která obsadila třetí místo a postoupila díky lepším umístěním.

Chlapci AK ŠKODA skončili čtvrtí, žáci Atletika Klatovy na 6. místě a žákyně z Petřína na místě 11.

VÝSLEDKY

Finále MČR družstev se uskuteční v Praze na Děkance za pořádání místního oddílu TJ Spartak Praha 4.