Menu Zavřeno

Atletická extraliga: Vítězství žen Škody Plzeň a další soutěže

Přes víkend se déšť přesunul na Moravu a s ním i významné atletické závody. Promočené Brno hostilo v neděli Extraligu družstev, kde nechyběli Škodováci se svými kvalitními týmy.  Významně se dařilo dívkám, která svoji soutěž vyhrála se ziskem 287 bodů. Před domácím Olympem a USK Praha.

Mužský tým nezůstal zcela pozadu a s minimální ztrátou jednoho bodu na pražskou Duklu získal třetí místo.  Vítězství v mužích si připsal domácí tým VSK Univerzita Brno.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Dvě umístění na stupních vítězů je ta nejlepší pozvánka na 2. kolo Extraligy, které se uskuteční v Plzni 27.5. 2023.

I.liga

V letošním ročníku druhé nejvyšší soutěže máme dva zástupce. Dařilo se ženskému týmu TJ Sokol SG Petřín, který obsadil druhé místo za suverénní Slavií Praha.

Mužský tým AC Domažlice si připsal třetí příčku.

II.liga

Ve druhé lize startuje celkem pět našich zástupců. V prvním kole si nejlépe vedl tým mužů Atletika Klatovy, který byl druhý a tým Škody Plzeň B, jenž obsadil třetí místo.

KRAJSKÝ PŘEBOR odstartuje až na konci června v Chebu a v letošním roce bude mít 3 kola.