Menu Zavřeno

Nejlepší atleti PKAS 2022 – Dorost

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

První páteční večer roku 2023 patřil ve společenském sálu SOUE Plzeň vyhlášení nejlepších atletů v Plzeňském kraji za rok 2022. Za přítomnosti hejtmana Plz. kraje Rudolfa Špotáka a náměstků Vladimíra Kroce s Martinem Záhořem, ředitelky Sportovního gymnázia Mileny Majerové a dalších hostů proběhlo dekorování tří nejlepších v kategorii dorostu:

UMÍSTĚNÍ

  1. JAN ŠKARBAN 

  2. VIKTORIE JÁNSKÁ

  3. KAROLÍNA MACHOVÁ


NOMINACE

ČERMÁKOVÁ KATEŘINA (SKPLZ) – 3. místo HMČR U18 skok daleký
DVOŘÁKOVÁ KRISTÝNA (SKPLZ) – 1. místo HMČR U20 3000 m, 3. místo HMČR U20 1500 m
DZUROVÁ VALERIE (SKPLZ) – 4. místo MU U18 400 m překážek, 1. místo MČR U18 300 m překážek,
národní rekord na 300 m překážek
FLEISIG JONÁŠ (SKPLZ) – 6. místo MU U18 200 m, 4. místo EYOF štafeta, 6. místo EYOF 200 m, 3. místo
MČR U18 100 m, 3. místo MČR U18 200 m, 1. místo HMČR U20 štafeta 4x 200 m (rekord mistrovství),
vyrovnaný krajský rekord U18 100 m (měřeno elektronicky)
FRONĚK PAVEL (DOMAZ) – 4. místo MU U18 skok vysoký, 3. místo HMČR U18 skok vysoký
HANÁKOVÁ ADÉLA (SKPLZ) – 6. místo EYOF víceboj, 1. místo HMČR U18 víceboj, 3. místo HMČR U18
skok vysoký
HELLMAYEROVÁ MAGDALENA (SKPLZ) – 20. místo ME U18 hod oštěpem, 1. místo MU ve vrzích U18
Hod oštěpem, 2. místo MU U18 hod oštěpem, 1. místo MČR U18 hod oštěpem
HONL MARTIN (SKPLZ) – 3. místo HMČR U18 3000 m
JÁNSKÁ VIKTORIE (SKPLZ) – 15. místo ME U18 100 m překážek, 3. místo EYOF skok daleký, 4. místo
EYOF štafeta, 5. místo EYOF 100 m překážek, 1. místo MČR U18 100 m překážek, 1. místo MČR U18 skok
daleký, 2. místo HMČR U18 60 m překážek, 2. místo HMČR U18 skok daleký, 3. místo HMČR U18 200 m,
krajský rekord U18 100 m př., krajský rekord U20 100 m př.
KUBECOVÁ LUCIE (MILDO) – 4. místo MU U18 800 m, 2. místo MČR U18 800 m, 3. místo HMČR
U18 800 m
MACHOVÁ KAROLÍNA (KLATO) – 4. místo MU U18 vrh koulí, 2. místo EYOF vrh koulí, krajský rekord
U18 ve vrhu koulí
PERGLER MICHAL (DOMAZ) – 4. místo MU U18 800 m, 3. místo MČR U18 800 m, 2. místo HMČR U18
800 m
RIEGEL JAN (DOMAZ) – 3. místo MU U18 3000 m, 3. místo MČR U18 3000 m
SALCMANOVÁ KATEŘINA (SKPLZ) – 11. místo ME U18 víceboj, 2. místo MČR U18 víceboj, 3. místo MČR
U18 skok daleký, krajský rekord U18 sedmiboj
SÝKOROVÁ ANNA (SKPLZ) – 5. místo MU ve vrzích U18 Hod kladivem, 3. místo MČR U18 hod kladivem
ŠKARBAN JAN (SKPLZ) – 7. místo ME U18 2000 m překážek, 2. místo EYOF 2000 m překážek, 1. místo
MČR v krosu U18, 1. místo MČR U18 2000 m překážek, 1. místo HMČR U18 3000 m, krajský rekord U18
2000 m překážek
ŠMRHA JAN (DOMAZ) – 3. místo MU U18 400 m, 2. místo MČR U18 400 m, 3. místo HMČR U18 400 m
ŠPIROCH JIŘÍ (STRIB) – 3. místo MU U18 2000 m překážek
ZÁHOŘOVÁ TEREZA (STRIB) – 2. místo HMČR U18 60 m
ZAJÍC VOJTĚCH (SKPLZ) – 3. místo HMČR U18 víceboj

autor fotografie Eva Perglerová