Menu Zavřeno

Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje 2022- ocenění nejlepším

autor fotografií Eva Perglerová

V pátek 6. ledna 2023 se v reprezentativních prostorech SOUE Plzeň uskutečnilo slavnostní zakončení Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje 2022.

Na podiu se představilo všech 36 nejlepších účastníků (medailistů) napříč všemi kategoriemi od nejmladších závodníků do sedmi let až po dorosteneckou kategorii.

Přinášíme přehled medailových umístění:

Nejmladší hoši                                                                            Nejmladší dívky

1. Jan Kocek                                                                               1. Kateřina Šilhánková
2. Adam Rubáš                                                                           2. Klára Sajnerová
3. Petr Šturm                                                                              3. Ella Kůstová

 

Atletická minipřípravka hoši                                             Atletická minipřípravka dívky

  1. Václav Němeček                                                           1. Dorota Wagnerová
  2. Vojtěch Braný                                                                2. Kateřina Bernášková
  3. Josef Vyhnal                                                                  3. Rozálie Vokurková

Atletická přípravka hoši                                                     Atletická přípravka dívky

  1. Adam Soukup                                                               1. Leona Fišáková
  2. Vojtěch Musil                                                                2. Viktorie Špetová
  3. Jaroslav Vyhnal                                                             3. Karolína Klepačová

Mladší žáci                                                                          Mladší žákyně

  1. Leonard Mastný                                                           1. Veronika Břízová
  2. Marek Patras                                                                2. Ema Nováková          
  3. Lukáš Panzer                                                                3. Eliška Schweinerová

Starší žáci                                                                            Starší žákyně

  1. Tomáš Kraus                                                                1. Klára Slavíková
  2. Václav Bouberle                                                           2. Lucie Vinšová
  3. Jáchym Baxa                                                                3. Gabriela Rybařová

Dorostenci                                                                         Dorostenky

  1. Jan Riegel                                                                   1. Anna Šmídová
  2. Michal Pergler                                                            2. Kristýna Čechová
  3. Ondřej Petrovič                                                          3. Kateřina Růžičková

 Oddíly

  1. TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  2. AK Škoda Plzeň
  3. Aktiv Sport Horšovský Týn