Menu Zavřeno

Ve finále MČR družstev mládeže hned trojice týmů AK Škoda Plzeň

dorostenecké týmy AK Škoda Plzeň (fotozdroj AK ŠKODA Plzeň)

V sobotu a v neděli 10. a 11.9 se konalo na několika místech Semifinálové klání MČR družstev. Z našeho regionu zde startovalo 12 zástupců.

Největšího úspěchu zaznamenaly týmy dorostenců a dorostenek, když oba týmy své semifinále skupiny vyhrály a postoupily do republikového finále, které bude hostit Plzeň 25. 9.2022.

Dále na 7. místě skončil týmů dorostenců Sokola Plzeň – Petřín a 6. místo obsadily dorostenky AKM Viktoria Plzeň.

VÝSLEDKY

V juniorské kategorii uspěl dívčí tým Škody Plzeň, když obsadil třetí místo a rovněž postoupil do finále MČR družstev, které se uskuteční v Mladé Boleslavi. Junioři AK ŠKODA Plzeň byli čtvrtí. Juniorský tým Baníku Stříbro šestý a juniorky TJ Sokol Plzeň – Petřín čtvrté.

VÝSLEDKY

V semifinálovou skupinu žáků jasně ovládly pražské týmy, kam do finále postoupilo hned 5 týmů ze šesti. Naše týmy obsadily v žácích 9. místo Atletika Klatovy a AK ŠKODA Plzeň desáté místo. V žákyních byly atletky TJ Baník Stříbro sedmé a AK ŠKODA Plzeň jedenácté.