Menu Zavřeno
me v behu do vrchu
ME v běhu do vrchu. Tereza Hrochová ze Škody Plzeň (uprostřed)

zdroj foto a text AK ŠKODA Plzeň, facebook
Ve švýcarském Zermattu skončilo mistrovství Evropy v běhu do vrchu. Naše Tereza Hrochová se podle očekávání skutečně předvedla v nejlepším světle. Desetikilometrovou trať s převýšením přes 1000m zvládla jako devatenáctá nejlepší v Evropě. Díky tomuto umístění dopomohla českému týmu žen na celkové šesté místo v Evropě. A to je v zemi, kde o pořádnou horu ani nezavadíte parádní úspěch. Jeden z nejtěžších závodů v kariéře Terky byl tak odměněn i nejlepším životním výsledkem. Je to další skvělý výsledek jak pro Terku tak pro náš klub. Jedná se totiž už o čtvrtou členku našeho klubu, která bude mít po letošní sezóně umístění v evropské desítce. Tereza Petržilková a Anna Křížková obě 4. místo Evropské hry, Denisa Majerová 7. místo ME družstev ve vícebojích a nyní šesté místo Terky ze šampionátu do vrchu. Terky reprezentační mise však ještě nekončí, protože už za týden jí čeká světová univerziáda v Neapoli, kde poběží půlmaratón. VÝSLEDKY Z ME ve Švýcarsku ZDE