Menu Zavřeno

Informace k SCM Plzeňského kraje 2021

logo_new
Nové logo PKAS

Po proběhlých oponenturách ČPTM , které se uskutečnily v Plzni dne 18. 11. částečně jako videokonference, vám předkládám seznam zařazených atletů do SCM na RTC 2021.

Původně bylo navrženo 33 závodníků z toho 2 nesplnili kritéria – pouze 1x naplněný limit  pro vstup do SCM .  Do Sokola Plzeň přestupuje z cizích krajů Klára Sobotková a Anežka Voříšková, obě závodnice jsou zařazené v SCM , takže konečný počet zůstává na 33,což je o 13 atletů více než v roce 2020.

19 atletů má už nyní prošlou sportovně-lékařskou prohlídku /nutno opakovat každoročně/.  Jakubovi Davidíkovi prochází prohlídka 11.12. a Barče Píchalové 9.12.   Prosím dohlédněte na obnovu a termíny prohlídek mi nahlaste !!! Zdravotní prohlídka je nutností pro setrvání atleta v SCM.

Obvyklé obecné testy pro zařazené – termín vzhledem k situaci Covid 19 nebyl dosud stanoven.

Informace z pátečního VV ČAS pro běžecké trenéry. Dle sdělení předsedy ČAS  Libora Varhaníka , svaz žádá o vyjímku na uspořádání M ČR v krosu dne 12.12.

Přehled S C M    RTC  2021   Plzeňský kraj

 JMÉNO                        DISC           VÝKON                                  

Pergler  Michal          05        1500př             4:40,62                                              Konop

Švígler  Jan                 05        1500                4:18,94            1x        nezařazen       Konop

Špiroh Jiří                   05        1500př                        4:44,27           
M ČR                          Matulka

Zajíc Vojtěch              05        100př              13,65               víceb               4994    Neckář

Skala Kryštof               05        200př              26,28                                                  Ryba

Froněk Pavel               05        výška               191                                                     Konop

Fliegel Adam              05        koule               15,57                                                  Všetičková

Bohmová Stela           05        60                    7,85                 150                  18,73   Ryba

Dzurová Valerie         05        100př              14,27               200př              28,06   Ujkanovičová

Zvěřinová Emma        05        100př              14,51               200př              28,86   Ryba

Salcmanová Kateřina 05        dá                    565                  víceb               4665    Salcman

Helmayerová Magda 05        disk                 38,26               oštěp               43,50   Ujkanovičová

Dobešová Eliška         05        disk                 36,17                                                  Hubáček

Matoušková Kateřina04         400                  58,16                                                  Šroubek

Vimmerová Nikola     03        800                  2:16,47                                               Konop

Hrušková Denisa        03        disk                 39,10                                                  Mužík

Kuboušková Simona   04        kladivo                     56,58        Ledvina                                         

Sičáková Petra            03        oštěp               51,74                                                  Sekerák

Peterka Jakub             04        100                  10,92                                                  Neckář

Jurečka Hynek                        03        100                  10,99                                                  Neckář

Trávníček Štěpán        03        800                  1:54,03            400                  50,19   Matulka

Pergler Jan                 03        3000                9:00,77                                               Konop

Koza Tomáš                04        tyč                   440                  110př              14,45   Neckář

Haidelmeier Michal   04        300př              39,88                                                  Neckář

Procházka Tomáš       03        koule               16,33               nezařazen                   Malina

Neděla Kryštof            03        disk                 48,86                                                  Vostatek

Vránek Niko                04        kladivo                        54,84                                                  Macháč

Fara Ladislav              03        oštěp               60,30                                                  Sekerák

Zavadilová Lucie        02        400                  56,91                                                  Konop

Davidík Jakub             02        800                  1:46,67                                               Matulka

Carpemtier Philipe     02        1500                4:02,32                                               Konop

Nový Tomáš                02        400př              55,01                                                  Šroubek

Píchalová Barbora      02        60př                8,67                                                    Ryba   

Sobotková Klára         02        200                  24,77                                                  Konop

Voříšková Anežka       02        400                  57,01                                                  Konop